Kariéra s Prouvé

Kariéra s Prouvé

Kariéra s Prouvé – máš možnosť sa stať členom nášho Prouve tímu.
Baví Ťa obchod ? – využi svoje obchodné zručnosti a staň sa predajcom parfumov Prouve.

Zaregistruj sa do MLM systému Prouvé a nakupuj parfumy s výraznou zľavou.

Vyplň formulár a budeme ťa kontaktovať:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov(povinné)

Možno ťa zaujmú aj šperky Pierre Lang

Kariéra s Prouvé
Kariéra s Prouvé

Ako to funguje?

Vy ste tým, kto riadi Váš čas a rozhoduje, s kým budete pracovať. Vy definujete, čo pre Vás znamená úspech a realizujete svoj plán tak, ako je pre Vás najvhodnejšie. To všetko je možné vďaka systému, v ktorom PROUVÉ pôsobí – vďaka Multi Level Marketingu (MLM).

MLM (Multi Level Marketing) kariéra s Prouvé je forma priameho predaja, ktorá sa vyhýba tradičnej obchodnej sieti. Predaj v MLM je založený na priamom kontakte so zákazníkom, čo skracuje cestu výrobku od výrobcu k kupujúcemu na minimum. Partneri môžu svojim zákazníkom ponúkať atraktívny a jedinečný tovar, ktorý nie je k dispozícii v tradičných obchodoch. Priamy predaj, ktorý je súčasťou systému MLM, je vo svete dobre zavedeným spôsobom predaja, postihnutý radou predpisov. Výnosy z MLM predaja dosahujú len v Európskej únii 20 miliárd euro ročne.

Spoločnosť PROUVÉ, pôsobiaca v oblasti MLM, Vám dáva veľa príležitostí. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje – kariéra s Prouvé:

Nakupujte lacnejšie

Veľkou výhodou PROUVÉ ponuky je skutočnosť, že obsahuje výrobky každodennej potreby, ako sú parfumy, produkty starostlivosti o telo, domácu chémiu a ďalšie. Partneri majú možnosť nakupovať produkty PROUVÉ za nižšie ceny a tým ušetriť za svoje nákupy.


Odporúčajte a predávajte produkty PROUVÉ ostatným

Potom, čo ste odhalili jedinečnosť a užitočnosť PROUVÉ výrobkov, môžete ich odporučiť ďalším ľudom: svojej rodine, priateľom, známym alebo susedom. Nájdenie zákazníka pre vysoko kvalitné výrobky každodennej potreby, je veľmi jednoduché. Týmto spôsobom – pokiaľ chcete – môžete začať zarábať na distribúcii, pretože ako Partner nakupujete výrobky so zľavou a predávate ich so ziskom. Rozdiel medzi cenami – zisk – zostáva vo Vašom vrecku.